CarrefourSA Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2021

Ülkemizin en büyük marketler zincirinden birisi olan Carrefoursa, daha sonradan Sabancı ile kuruluş anlaşması yaparak, ‘’Sa’’ ekini de isminin sonuna yazdırdı. Kısa sürede geniş ürün yelpazesine sahip olan ve ülkemizde binlerce şubesi bulunan Carrefoursa, sürekli personel ihtiyacı  duyuyor. Özellikle kasiyer arayışına giren firma, bakalım kasiyer olarak çalışacak personellere hangi şartları sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Carrefoursa Kasiyer Çalışma Şartları

Carrefoursa bünyesinde kasiyer olarak çalışmak isteyen insanlarımıza belirtelim ki, bu firmada kasiyer olarak çalışmak gerçekten kazançlı. Firmaya kasiyer olarak girdiğiniz zaman günde 8.5 saatlik çalışma süreniz vardır. Bu sürenin 1.5 saati yemek ve çay molaları olurken, net çalışacağınız saat dilimi 7 saattir. Aynı zamanda personellerine haftada bir gün izin veren firma, bir yılını dolduran personellerine de yıllık izin hakkı sunuyor.

Carrefoursa Kasiyer Maaşları

Carrefoursa firmasında kasiyer olarak çalışmaya başladığınız zaman, asgari ücretten %10 daha fazla maaş alırsınız. Ayrıca ay sonunda gıda yardımı adı altında da maaşınızın %15’i kadar ödeme alabiliyorsunuz. Mağazada çalıştığınız süreç boyunca, her 3 ayda bir çift maaş ikramiyesi aldığınızı da belirtebiliriz ve işin son derece rahat ve kazançlı olduğunun altını çizebiliriz.

Son olarak hatırlatalım ki, çalıştığınız kasada açık olmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer gün sonunda kasada açık bulunursa, bulunan açıkların tümü ay sonunda maaşınızdan kesilecektir. Bu sürecin dışında, firmada rahat bir ortamda çalışabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*