Aras Kargo Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Türkiye’nin dört bir yanına ürünlerimizi yetiştirmeye çalışan ve gönderilerine kesinlikle özen göstermeyi başaran Aras Kargo, hiç şüphesiz son yıllarda en çok tercih edilen kargo şirketlerinden birisi olmuştur. Uzun zamandan beri ülkemizde hizmet veren ve günden güne gelişme gösteren Aras Kargo, kısa sürede tüm ülkede faaliyet göstererek, yaptığı işin özenini de ortaya koymuştur. Yeni şubelerine de eleman ihtiyacı duyan şirket, özenli personel arayışına girdi. Peki Aras Kargo bünyesinde çalışmak isteyen insanlar, ne gibi şartlarla karşılaşabilir, ne kadar maaş alır?

Aras Kargo Çalışma Şartları

Aras Kargo bünyesindeki çalışma saatleri standart olarak 8 saattir. Çalışılan 8 saatin içerisine çay ve molaları da dahil edilmiştir ve bünyede çalışan tüm personellere de haftalık bir gün izin yapma hakkı tanınmıştır. Kargo şubeleri Pazar günleri çalışmadığı için, izin günleri genellikle Pazar günleridir. Aynı zamanda firmada 1 yıllık çalışma geçmişiniz olduğu zaman, yıllık izin hakkınızdan da faydalanabiliyorsunuz.

Aras Kargo Maaşları

Aras Kargo bünyesinde çalışan personellerin maaşları değişiklik gösterebiliyor. Firmadaki dağıtım personelleri asgari ücret alırken, büro yetkilileri de asgari ücretin %10 fazlasını alabiliyor. Son olarak firmadaki şube müdürlerinin de asgari ücretin neredeyse 3 katını aldığını söyleyebiliriz. Ayrıca firmadaki tüm personellere de maaşının %10 tutarı kadar yemek ücreti veriliyor ve firma prim sistemiyle de çalışıyor.

Kısacası Aras Kargo bünyesinde çalışacağınız zaman Maaş + Prim + Yemek gibi alternatifleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*