Vatan Bilgisayar İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Türkiye’nin en gelişmiş teknoloji firmalarından birisi olan Vatan Bilgisayar, son dönemlerde günden güne şubelerini geliştirmeye devam ediyor. Sadece bilgisayar alanında değil, tüm ev gereçleri ve cep telefonu ürünlerinin de satışını yapan Vatan Bilgisayar, büyük bölgelere konuşlandığı için yeni personel arayışı içerisinde diyebiliriz. Peki Vatan Bilgisayar bünyesinde çalışacak olan personeller, ne gibi şartlarla karşılaşacak ve ne kadar maaş alacak?

Vatan Bilgisayar Çalışma Şartları

Vatan Bilgisayar bünyesinde günlük çalışma saati, 8 saat olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda bu sürecin içerisine yemek ve çay molalarınız da dahil edilmiştir. Firmada haftada bir güne mahsus olmak üzere izin hakkınız bulunur ve firma bünyesinde 1 yıllık çalışma sürenizi doldurursanız 14+2 gün yıllık izin hakkınızı talep ederek kullanabilirsiniz. Son olarak belirtelim ki, Vatan Bilgisayar vardiyalı bir sistemle çalışmaktadır ve firmada fazla mesai yapmak mümkün olmayacaktır. Sabah vardiyasıyla işe gelen personeller gün içerisinde 10:00 – 19.00 arasında çalışır. Saat 13:00 saatlerinde işe başlayan personeller ise 22:00 sularında mağaza kapanınca paydos ederler. Ayrıca resmi ve dini tatil günlerinde firmada çalışırsanız, maaşınıza ek mesai ücreti alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Maaşları

Vatan Bilgisayar bünyesinde çalışan yeni personeller ilk olarak asgari ücretten %10 fazla ücret alırlar. Personeller uzun yıllar çalışırlarsa, zamanla bu ücret ve alınan primler değişkenlik gösterebilir. Ayrıca personellerinin yemek ücretlerini de karşılayan mağaza, güzel primler de verebiliyor. Kısacası Vatan Bilgisayar bünyesinde Maaş+Prim+Yemek gibi imkanlardan faydalanarak çalışabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*