English Home İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Ev dekorasyonu konusunda öncü bir rol oynayan ve aynı zamanda yurtdışı faaliyetlerine de ara vermeden devam eden English Home, kısa sürede ülkemizde de sevilmeye başlandı. Ülkemizde de en az yurtdışındaki kadar şube barındıran dekorasyon perakende zinciri, personellerine de önem veriyor. Personellerine önem veren firma, personellerin müşterilere de önem vermesini ön planda tutuyor ve bunun için elinden geleni yapıyor. Peki bakalım English Home, personellerine ne gibi çalışma şartları sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

English Home Çalışma Şartları

English Home bünyesinde günlük çalışma süresi, maksimum 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürece dahil olarak 1 saatlik yemek ve çay molalarınız bulunmaktadır. Ayrıca personellerine haftada bir gün izin veren firma, 1 yıllık çalışma süresini dolduran personellerine de yıllık izin hakkını tanıyor.

English Home firması zaman zaman yoğun olduğu için, bazı günler fazla çalışmanız gerekebilir. Firma, zorunlu çalışma süresini personele  mesai ödemesi olarak ödemektedir. Ayrıca son olarak firmanın vardiyalı bir sistemle çalıştığını ve vardiyanın haftada bir değiştiğini söyleyebiliriz.

English Home Maaşları

English Home firmasında yeni işe başlayan personeller, asgari ücretten %25 oranında daha fazla maaş almaktadır. Ayrıca firmanın aylık belirlediği kota aşılırsa tüm personeller güzel prim ücretleriyle ödüllendirilebilir.

Firma, akşam çalışanlara servis imkanı sunarken tüm personellerin yemek masraflarını da karşılıyor. Yalnız yemek ücretlerinin, multinet gibi kartlara yatırıldığını belirtelim. Kısacası firmaya personel olarak girdiğiniz zaman Maaş+Prim+Servis+Yemek gibi imkanlardan faydalanarak rahat bir ortamda çalışabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*