Çağdaş Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

İlk olarak Ankara merkezli olarak kurulan ve zamanla işlerin iyi gitmesi sonucunda güçlü bir perakende zinciri haline gelen Çağdaş Market, sadece  perakende zinciri değil aynı zamanda marketler zinciridir. Kısa zaman önce ufak bir girişim sonucunda ortaya çıkmayı başaran ve uzun zaman boyunca ufak kalan Çağdaş Market, sonunda en güçlü perakendecilerden birisi olmayı başarmıştır. Yeni şubelerini açan ve ara vermeden gelişmeye devam eden firma, bu nedenle yeni personel ihtiyacı da duyuyor. Peki, Çağdaş Market personellerine ne gibi şartlar sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Çağdaş Market Çalışma Şartları

Çağdaş Market bünyesinde günlük çalışma süresi 9 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca çay ve yemek molalarınız da bu sürece dahil olurken, firma personellerine haftada bir gün izin hakkı tanımıştır. Firmadaki çalışma süreniz, 1 yılı doldurduğu taktirde 14+2 gün olan yıllık izin hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Vardiyalı bir sistemle çalışan firmada, zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olabilir. Fazla çalıştığınız süre boyunca mesai ödemesi alabilir, resmi tatillerde de mesai ödemesini hak edebilirsiniz.

Çağdaş Market Maaşları

Çağdaş Market bünyesinde maaşlar, 3 kademeye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca firma kendi servisleriyle yol problemini ortadan kaldırırken, personellerin yemek masraflarını da üstlenmektedir. Maaşları kısaca özetleyecek olursak reyon personellerinin, temizlik personellerinin ve şoförlerin asgari ücretle çalıştığını söyleyebiliriz. Aynı zamanda kasap, manav ve şarküteri kısmında çalışan personeller 1.600 TL ile 2.100 TL arasında maaş alırken, mağaza yöneticilerinin de 2.500 TL ile 3.500 TL arasında maaş aldıklarını söyleyebiliriz.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*