LC Waikiki İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Ülkemizde kısa sürede büyük bir istihdam oranına kavuşan LC Waikiki, büyük giyim perakende firmalarından birisidir. Genç giyiminden çocuk giyimine kadar tüm kriterleri içerisinde barındıran firma, günden güne yeni firmalarını tanıtmaya devam ediyor. İlk olarak alışveriş merkezlerinde şubelerini açarak işini büyütme kapısına ulaşan şirket, kısa sürede şehirlerimizin çarşı ve semtlerinde de yer edindi. Buna nazaran yeni personeller arayan firma, bakalım personellerine hangi çalışma şartlarını sunuyor ve ne kadar maaş ödüyor?

LC Waikiki Çalışma Şartları

LC Waikiki firmasında günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Haftada bir gün izin hakkı tanıyan firma, 1 yıl bünyesinde çalışan personellerine de 14+2 günlük yıllık izin hakkını tanıyor. Ayrıca haftada bir vardiya değişimi yapan firma, personellerini sürekli aynı vardiya üzerinden de çalıştırmıyor.

LC Waikiki Maaşları

LC Waikiki firmasında çalışan personellerin çoğu, asgari ücret kazanmaktadır. Fakat maaşları etkileyen bir diğer faktör, kesinlikle primlerdir diyebiliriz. Firmanın şubeler için koyduğu aylık kota aşıldığı taktirde, personeller maaşlarının yarısı kadar prim alabiliyor.

Şirket bünyesinde uzun süre çalışan deneyimli personellerin ise hem maaşları, hem de aldıkları prim büyük farklılıklar gösteriyor. Kısacası firmada uzun süre kalır, işinizi yaparsanız hem kendinizi sevdirirsiniz hem de güzel paralar kazanabilirsiniz.

Son olarak firmanın, personellerinin yemek paralarını aylık multinet kartlara yaptığını belirtebiliriz. Firma herhangi bir yol ücreti ödememekle beraber Maaş+Prim+Yemek seçenekleriyle yeni personellerini bekliyor.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*