Beğendik Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Ülkemizde büyük bir zincir haline gelen ve adını sıklıkla duyuran Beğendik Marketler, gün geçtikçe daha da büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Yeni şubelerini hala açmaya devam eden Beğendik Marketler bünyesi, iş arayan insanlarımıza da yeni bir umut kapısı olabilir. Bizler de bunu düşünerek, sizler için Beğendik Market firmasının çalışma şartlarını ve maaşlarını inceledik. Peki bakalım Beğendik Market çalışma şartları ve maaşları nasıl?

Beğendik Market Çalışma Şartları

Beğendik Market bünyesinde çalışacak olan personeller günde net olarak 8.30 saat çalışırlar. Çay ve yemek molaları bu sürece dahil edilmişken, firma personellerden bazı şartlar da istemektedir. Siz bir personel olarak, ayda bir veya iki kez tam gün çalışabilirsiniz. Aynı zamanda bu çalışma süreciniz için de, herhangi bir ek ödeme talep edemiyorsunuz.

Beğendik Market Maaşları

Beğendik Marketler zincirinde henüz yeni işe başlayan orta reyon görevlileri, kasiyerler ve temizlikçiler asgari ücret kazanmaktadır. Aylık kazanılan asgari ücret, 20 – 40 TL aralığında daha fazla da gelebilmektedir.

Buna nazaran eski personellerine de önem veren firma, hem personellerin çalıştığı alanları değiştirir hem de maaşları diğer personellerinkine göre yüksek tutar. Firmada eskiden beri çalışan personeller kasap, manav ve şarküteri gibi reyonlarda çalışmaktadır. Bu personellerin maaşları da normal personellerin maaşlarına göre daha yüksektir.

1 Yorum var

  1. Begendige iş başvurusu yaptım cevap vermediniz iş arıyorum yemek hane personeli kepçe ci olarak tercüme m var kendime güveniyorum

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*