Bildirici Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

İlk önce Ankara merkezli olarak kurulan ve zaman geçtikçe ülke genelinde 400’ün üzerinde şubeye sahip olan Bildirici Market, kısa zamanda ülke istihdamına da katkı sağlamayı başarmıştır. Buna nazaran hala yeni şubelerini açmaya devam eden firma, doğal olarak bünyesinde çalışacak personellere ihtiyaç duyacaktır. Peki bakalım Bildirici Market bünyesinde çalışacak personellerin ne gibi çalışma şartları olacak ve ne kadar maaş alacaklar?

Bildirici Market Çalışma Şartları

Bildirici Market bünyesindeki personellerin günlük çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürece yemek ve çay molaları dahil edilmediği için firmada günlük geçireceğiniz süre net 8.5 saattir. Ayrıca firmada haftada bir gün izin hakkınız olduğu gibi, yılınızı doldurursanız 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı alabilirsiniz.

Bildirici Market, her hafta değişen vardiya sistemiyle personel çalıştırmaktadır. Vardiyalar sabahçı ve akşamcı olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Bildirici Market Maaşları

Firmada henüz yeni işe başlayan personeller kasiyer, reyon görevlisi veya temizlikçi olurlar. Bu rütbede çalışılacağı için de personellerin maaşı asgari ücrettir. Eskiden beri firmaya emek veren personeller ise kasap, manav ve şarküteri gibi reyonlarda çalışırlar. Bu pozisyonda çalışan personeller de deneyime göre asgari ücretten %50 oranında daha fazla maaş alabilir.

Ayrıca Bildirici Market, tüm personellerinin yemek ve yol masraflarını da kesintisiz olarak karşılamaktadır.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*