Sincap Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Merkezi Konya’da olan marketler zinciri arasında yer alan ve kısa zamanda büyük başarılar yakalayarak kendisini zincir marketlerin içerisinde bulan Sincap Market, şuan şehir dışından bile ürün alarak ürünlerini uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. Bu kadar kısa zamanda başarılar elde etmesiyle beraber, yeni şubelerini de açan Sincap Marketler, doğal olarak yeni personellerini arayan firmanın, çalışma şartlarını ve maaşlarını inceledik. Peki bakalım firmada çalışma şartları ve maaşları nasıl?

Sincap Market Çalışma Şartları

Sincap Market firmasında personellerin günlük çalışma süresi 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürecin 1 saati de yemek molası olduğu için firmada aktif olarak geçireceğiniz süre 8.5 saat olacaktır. Ayrıca haftada bir gün izin hakkınızın olabileceği gibi, yılınızı doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izin hakkınıza da sahip olabiliyorsunuz.

Son olarak Sincap Marketler firmasında personellerin haftalık değişen vardiyalarla çalıştığını da hatırlatalım. Ayrıca vardiyalar sadece sabahçı ve akşamcı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Sincap Market Maaşları

Sincap Market, maaş konusunda biraz eski personellerini ön planda tutuyor diyebiliriz. Eskiden beri firmada çalışan ve tecrübe kazanan personeller genellikle kasap, manav ve şarküteri reyonlarına bakarlar. Bu reyonlardaki personeller asgari ücretten %50 oranında daha fazla ücret kazanır. Yeni işe başlayan personeller de kasiyer veya reyon personeli olurlar ve maaşlar asgari ücrettir.

Son olarak firmanın personellerinin yemek masrafını karşıladığını ve güzel primler bıraktığını da söyleyebiliriz.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*