Nevgross İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Şuan sadece Ankara merkezli olarak çalışan Nevgross, Ankara halkı tarafından daha önce keşfedilmiştir. Uygun, hesaplı  ve kaliteli alışverişin tek adresi olarak gösterilen Nevgross, ilerleyen zamanlarda farklı alanlarda da yeni şubelerini açabilir. Tabii ki iş arayan ve firmaya başvuruda bulunmak isteyen insanlarımız da doğal olarak firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını merak eder olmuşlar. Bizler de sizler için Nevgross firmasının maaşlarını ve şartlarını inceledik. Peki bakalım çalışma şartları ve maaşlar nasıl şekilleniyor?

Nevgross Çalışma Şartları

Nevgross firmasında çalışan personellerin günlük çalışma saatleri 9 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, yılını dolduran personeller de 14+2 günlük yıllık izne ayrılabilirler.

Firma hafta sonları yoğun olduğu için genellikle izinler hafta içi kullandırılıyor. Ayrıca zaman zaman fazla çalışmanız gerekirse de firmadan mesai adı altında ödemenizi alabiliyorsunuz.

Nevgross Maaşları

Firmada yeni işe başlayan personeller genellikle kasiyer veya reyon personeli olarak göreve başlarlar. Nevgross firmasının bu çalışanları verdiği maaş asgari ücretten yaklaşık %15 daha fazladır. Ayrıca firmaya uzun yıllardan beri hizmet veren tecrübeli personeller de kasap, manav ve şarküteri gibi büyük reyonlarda görev yaparlar.

Kasap, manav ve şarküteri gibi reyonlarda görev yapan personeller ise asgari ücretten %30 oranında daha fazla ücret alabilmektedir. Yönetici maaşları da yıllık deneyimlerine göre değişkenlik gösterir.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*