Flo İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Ülkemizde ayakkabı alışverişi denilince ilk akla gelen firmalardan birisi olan Flo, uzun zamandır hem şubelerini genişletiyor hem de yeni personeller kazanmaya çalışıyor. Uzun zamandan beri ülkemizde yüzlerce şubesiyle bulunan ve ülke istihdamına da katkıda bulunan Flo firması için, bazı iş arayan arkadaşlarımız başvuruda bulunmak istiyor. Bizler de sizler için firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını inceledik. Bakalım Flo firmasında çalışma şartları ve maaşları ne durumda?

Flo Çalışma Şartları

Flo firmasında çalışan personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Bu sürece yemek ve çay molaları da dahil edilirken, personellerin haftada bir gün izin hakları da bulunur. Ayrıca Flo firmasında kariyer yapma amacıyla işe başlayan ve ilk senesini dolduran personeller 14+2 günlük yıllık iznini kullanabilirler.

Normal şartlarda fazla çalıştığınızda herhangi bir mesai ödemesi alamazken, resmi ve dini bayramlarda çalışırsanız ek mesai ödemesi alabilirsiniz.

Flo Maaşları

Flo firmasında yeni işe başlayanların maaşları asgari ücret olsa da, personellerin çalışma durumlarına ve çalışma sürelerine göre maaşlarda artışlar görünebilir. Ayrıca Flo mağazaları, personellerine güzel prim ödülleri de vermektedir. Aylık şube için belirlenen ciro aşılırsa, personeller primle ödüllendirilir. Bunun yanı sıra yemek masraflarını da karşılayan firma, yemek ücretlerini personellere tahsis ettiği Multinet benzeri kartlara yapmaktadır.

Firmada yönetici maaşları farklıdır.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*