BİM Part Time İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kısa süreli bir değişime uğrayan ve uğradığı değişimle tüm Türkiye’de şubelerini açmayı başaran BİM, perakende market zincirinin öncülerinden olmaya hak kazanıyor diyebiliriz. Bazı insanlarımız, firmaya direk iş başvurusunda bulundukları zaman full time işbaşı yapabiliyor. Peki ya öğrenciler? BİM, öğrencileri ve fazla zamanı olmayan insanlarımızı düşünerek part time personel alımı gerçekleştiriyor diyebiliriz. Peki firmada part time çalışma şartları nasıldır ve maaşları ne kadardır?

BİM Part Time Çalışma Şartları

Firmada part time olarak çalışacaksanız, sizi büyük ihtimalle kasanın başına alacaklardır. Kasa görevi part time personellere verilse de, oldukça dikkat gerektiren bir iştir. Ayrıca işe başladığınızda size özel kasa şifrenizin gelmesi de 1 aylık süreyi bulabiliyor. Günlük molanızdan bahsedecek olursak, 45 dakikalık ufak bir süreden bahsedebiliriz. Firmadaki çalışma süresi de, içinde olduğunuz duruma göre değişiklik gösteriyor. Örneğin okul okuyorsanız, sizi büyük ihtimalle akşam mesaisine vererek bir hayli yoracaklardır. Eğer böyle bir probleminiz yoksa, sabahçı olmanızı şiddetle tavsiye edebiliriz.

BİM Part Time Maaşları

Herhangi bir firmada part time olarak çalışan personeller, ayda en fazla 128 saat çalışabilirler. Eğer aylık 128 saati doldurursanız 1050 TL maaş+ yemek+yol gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz. Maaşınız ise eksiksiz bir şekilde her ayın son günü hesabınıza yatırılmaktadır. Eğer maaşın yatma günü cumartesi veya Pazar gününe denk geliyorsa, maaşınız 1-2 gün önceden hafta içi hesabınıza yatırılmış olur.

Öğrenciyseniz ve kasa görevini üstlenebileceğinizi düşünüyorsanız, herhangi bir BİM şubesine giderek iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*