Bim’de Nasıl İşe Girilir? Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Türkiye’nin köklü discount marketlerinin başında kuşkusuz Bim geliyor. Genellikle ucuz olması ve bilhassa alım kuvveti düşük şahısları baz alması yardımıyla son senelerde büyümesini katlayarak ilerletmiştir. Bu sayede Bim bundan sonra her kesime hitap eden kendini markalaştırmak bir yapıya büründürmüştür. Binlerce şahsa iş olanağı sağlamaktadır.

Bim’de Kariyer ve Çalışma Şartları

Öncelik ile Bim yoğun bir tempoda çalışır. Lokasyon neresi olursa olsun fazlası insan Bim’e bilhassa gelir ve alış verişini yapar. Tabi lokasyon farkı ciroyu tesirler. İş kuvvetini de tesirleyebilir ama yoğunluk genel olarak her yerde bulunmaktadır ve yorucu bir iştir.

Bim’de hiyerarşi;

  • Personel
  • Mağaza Sorumlusu Yardımcısı
  • Mağaza Sorumlusu

şeklindedir. Fakat iş dağılımında herkes her şeyi yapılabilir, yoğunluğa göre bunu discount marketlerde görebilirsiniz. Bim’de sirkülasyon sürati çoktur. Performansınıza göre ve önermeye göre kademe kademe yükselebilirsiniz.

Bim’de 2017 Maaşları

Öncelik ile mühim bir husustan bahsedeyim. Edindiğim son bilgi de Bim İşkur üzerinden eleman alıyor ve ilk olarak ilk 4 ay maaş ödemesini İşkur yapıyor sonra Bim bünyesine geçiyorsunuz. Bu da maaş farkını meydana çıkarıyor. İşkur’da iken asgari ücret alırsınız.

  • Personel 1600 TL +
  • Mağaza Sorumlusu Yardımcısı 2000 TL+
  • Mazağa Sorumlusu 2500 TL+

ücret alır. Neden artı olarak koyduk net maaşlar değişebilmektedir. Genellikle envanter performansları primi tesirler. 150 liradan 500 liraya varan primler temin edebilirsiniz hale göre. Hem de çalışma saatiniz, kadrolu olmanız yukarıda bahsetmiş bulunduğumuz gibi maaşı tesirleyen nedenlerden biridir.

3 Yorum var

  1. Merhaba ben iş kura gttim kaydımı yaptılar bimde çalışmk için CV bırakın dediler bıraktım 3/4gün önce ama ses seda yok ve srekli internetten başvuru yapıyorum

    • mutlaka dönüş yapacaklardır. eleman açığı çok fazla oluyor şube sayısı fazla olduğu için. ama bir o kadar da başvuru var. beklemeniz gerekiyor.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*