Bluetooth Kulaklık ile Nasıl Müzik Dinlenir?

Günümüzde Bluetooth kulaklıklar, kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle yapılan görüşmeler sırasında telefonunuzu kullanmadan rahatlıkla görüşmeler yapabiliyorsunuz. Peki Bluetooth kulaklığınızla hiç müzik dinlemek istediniz mi? İstediyseniz bile büyük ihtimalle bu konuda başarısız olmuşsunuzdur. Çünkü Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebilmeniz ve daha rahat görüşme yapabilmeniz için ek bir programa ihtiyacınız olacak. Peki Bluetooth kulaklıkla nasıl müzik dinlenir?

Öncelikle Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebilmeniz için Google Play Store üzerinden Mono Bluetooth Router programını indirmelisiniz. Program sırasında zorlanmadan kısa sürede istediğinizi yapacaksınız. Çünkü programın kullanıcı ara yüzü gerçekten çok basit.

Programı indirdikten sonra, uygulamaya girmeden hemen önce Bluetooth aktif etmelisiniz. Daha sonra telefonunuzdan Bluetooth özelliğini açarak cihazlar arasından kulaklığınızı bulmalısınız. Kulaklığınız ekrana geldikten sonra bağlantı kurmalısınız ve cihazınızı kulaklığınıza bağlamalısınız. Ardından indirdiğiniz uygulamaya girin ve ‘’ON’’ seçeneğine basın. Seçeneğe bastıktan sonra uygulamayı kapatsanız bile, artık siz de Bluetooth kulaklığınız ile istediğiniz müziği dinleyebileceksiniz.

Aynı zamanda bu uygulama sayesinde görüşmelerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Yalnız, bu konuda bir şeyi unutmamanız gerekiyor. Eğer Bluetooth ile telefonunuzun bağlantısı arasında kopukluk meydana gelirse, bu işlemleri tekrar baştan yapmanız gerekecek. Bu durum biraz can sıkıcı fakat, dikkat etmelisiniz. Telefonunuzu cebinizde taşıyarak veya çok yakınınıza indirerek bu problemle karşılaşmazsınız. Bütün bu işlemleri yerine getirdikten sonra Bluetooth kulaklığınızı istediğiniz görevde kullanabilirsiniz. Bu sayede büyük kolaylık yaşayacaksınız.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*