”Robot Sevgili” Üreten Mühendis Seri Üretime Başlayacağını Açıkladı

Kısa süre öncesine kadar aradığı aşkı bulamadığını dile getiren Çinli bir mühendis, bu sebeple robot sevgili üretimi yaparak bir müddet sonrasında ise ürettiği 1 adet robot sevgili ile resmi olarak evlendi.31 yaşındaki Çinli mühendis, robot sevgilisi ile evlendikten sonrasında da ilgili robot hakkında geniş düzeyli yeni üretime geçeceğini resmi kanallar üzerinden kamuoyuna duyurdu. Bu sayede hayatının aşkını bulmakta güçlük çeken insanlara faydalı olabileceğini dile getiren Çinli genç mühendis, robot sevgilisi sayesinde daha huzurlu ve mutlu bir yaşama merhaba dediğini de dile getirdi.

Genç Mühendis Robot Sevgili Üretimi Hakkında Şu Sözleri Aktardı;

Robot sevgilisi ile Çin gündemine bomba gibi düşen Çinli genç mühendis, robot sevgilisi ve sonraki robot üretimi hakkında özellikle yürüyebilme özelliği gösteren serileri geliştireceğini ve bunun için de zamana ihtacının olduğunu belirtmektedir. Genç mühendis, Çin ülkesinin dünyasnın önde gelen teknoloji ülkelerinden biri olmasına karşın, bazı teknolojik alanlarda halen ciddi anlamda ilerleme gösteremediğini ve bu sebeple de vatandaşlarının halen istenilen mutluluğa sahip olamadığını dile getirerek, Çinli bilim adamlarının robot ürünlerine daha fazla ağrılık vermesi gerektiğini de dile getirdi.

Robot Sevgili Projesi Ülkede Destek Aldı

Genç mühendis tarafından ilk defa geliştirilen robot sevgili projesi henüz ilk aşamasında olmasına rağmen Çin ülkesinde geniş düzeyde destek aldı.Ayrıca haberin duyulması ile birlikte birçok sosyal medya kullanıcıları robot sevgili projesi hakkında sosyal medya üzerinden geniş bilgiler sundu.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*