DeFacto İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Giyim firmalarının en tutulanı ve gençler tarafından da en çok tercih edileni DeFacto, gün geçtikçe gelişim göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz senelerden bu yana piyasa üzerinde başarılı bir rol oynayan ve ülke istihdamına da olumlu yönde etki eden firma, yeni şubeleri için de personel arayışı içerisine girmiş durumda. Peki DeFacto firmasında çalışacak olan personeller, hangi şartlarla çalışabilir ve ne kadar maaş alabilir? Sizler için inceliyoruz.

DeFacto Çalışma Şartları

DeFacto firmasında günlük çalışma saati 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca firma, personellere haftada bir gün izin vermekle beraber, yıllık süresini dolduran personellerine de 14+2 günlük yıllık izin hakkı tanımaktadır. Firmada henüz yeni personel olacaksanız, uzun bir süre ayakta durmak zorunda kalacaksınız. Daha sonra çalışma stilinize ve deneyiminize göre rütbeniz değişir ve zamanla kasiyer bile olabilirsiniz. Kasiyer olan çalışanlar, uzun süre firmaya emek veren insanlardır.

DeFacto Maaşları

DeFacto firmasında henüz rütbe atlayamamış personeller, ilk olarak asgari ücretle çalışırlar. Bu ücrete ek olarak yol ve yemek ücretleri de firma tarafından karşılanmaktadır. Yol ücretleri maaşa ek olarak ödenirken, yemek ücretleri multinet gibi personellere özel kartlara yüklenir.

DeFacto firmasında satışlar güzel giderse prim alabileceğinizi ve mesaiye kaldığınızda mutlaka hakkınızı alabileceğinizi unutmamalısınız.

Kısaca da özetleyecek olursak firmada Maaş+Prim+Yemek+Yol gibi imkanlarla beraber çalışabileceğinizi söyleyebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*