Dominos Pizza İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Hazır yemek firmalarından arasında bulunan ve kısa sürede sektördeki öncülüğünü ilan etmeyi başaran Dominos Pizza, kısa zaman önce ortaya çıktığı için hala yeni şube çalışmalarına devam ediyor. Birçok pizza severin tercih ettiği Dominos Pizza, bu nedenle kalabalık bir sektör haline geldi. Tüm Türkiye’de şubelerini barındıran ve istihdam oranına katkı sağlayan firma, personel arayışı içerisine de girdi. Peki bakalım Dominos Pizza firması, personellerine ne gibi şartlar sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Dominos Pizza Çalışma Şartları

Dominos Pizza firmasının çalışma saatleri, yasal sınırların üzerinde belirlenmiştir. Firmada 7.5 saat, 10 saat ve 12 saat olarak değişen çalışma saatleri vardır. İstediğiniz çalışma saatini seçerek çalışabiliyorsunuz. Fakat sürelerin artmasıyla beraber maaşın artacağını da belirtebiliriz. Son olarak haftada bir gün izin hakkınızın olduğunu ve yıllık çalışma süresini aştığınızda 14+2 gün yıllık izninizin olduğunu söyleyebiliriz. Lakin, firma hafta sonları yoğun olduğu için personellerin izinlerini hafta sonuna bırakmıyor.

Dominos Pizza Maaşları

Firmanın maaş oranına bakacak olursak, az önce bahsettiğimiz saatler üzerinden hesaplama yapabiliriz. Firmada 10 saat çalışırsanız asgari ücretten %10 daha fazla ücret alabiliyor, 12 saat çalışırsanız da %30 oranında fazla ücret alabiliyorsunuz. Ayrıca firmanın belirlediği aylık kriterler eksiksiz bir şekilde yerine gelirse, aylık prim de alabilirsiniz. Bu durum size ve diğer çalışanlara bağlıdır.

Kısacası firmada Yemek+Maaş+Prim gibi imkanlarla beraber çalışacağınızı söyleyebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*