D&R Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Bünyesinde kitap, kırtasiye ve teknoloji ürünlerini barındıran ve yıllardan beri ülkemizde yüzlerce şubesiyle hizmet veren D&R firması, genellikle öğrenci hayatı süren insanlarımızın daha fazla tercih ettiği mağazalardan birisidir. Yorucu bir iş gücü olmamasına rağmen son derece titiz ve sakin çalışan firma, öğrenci insanlarımız tarafından da merak ediliyor. Bizler de, sizler için firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını inceledik. Peki bakalım D&R firmasında çalışma şartları nasılmış ve maaşlar ne kadarmış?

D&R Çalışma Şartları

D&R firmasında çalışan personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca belirlenen bu sürecin içerisine çay ve yemek molalarınız da dahil edilmiştir. Bunun yanı sıra personellere firma tarafından haftada bir gün izin hakkı tanınır ve yılını dolduran personeller de 14+2 günlük yıllık izin haklarına sahip olabilirler.

Firma hafta sonları yoğun çalıştığı için haftalık izinler genellikle hafta içi kullandırılır. Bunun yanı sıra firmada haftalık değişen vardiya sistemiyle çalışacağınızı da unutmamalısınız.

D&R Maaşları

D&R firmasında henüz yeni işe başlayan personeller asgari ücret kazanmaktadır. Bunun yanı sıra reyon sorumlusu gibi rütbelere yükselirseniz, maaşınızda da yükseltiler görülür. Ayrıca her ay maaşınızın üçte birini düzenli olarak size tahsis edilen kartlara alabilirsiniz. Bu kartlarla, anlaşmalı işyerlerinde alışveriş yapabilir veya yemek ihtiyaçlarınızı da gidebilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*