Tchibo Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Tchibo, son zamanlarda kahve seven insanlarımızın en uğrak noktalarından birisi olmayı başarmıştır. Yerel mağazalarında kahve hizmeti veren Tchibo, online mağazalarında da hediyelik eşyalardan tutun, ev için gereçli eşyaları da bünyesinde barındırmaktadır. Henüz yeni şubelerini açmaya hazırlanan dev firma, yeni personel kadrosuna da ihtiyaç duyacaktır. Peki bakalım Tchibo mağazalarında çalışan personeller ne kadar maaş alıyor ve hangi şartlarda çalışıyor?

Tchibo Çalışma Şartları

Tchibo firmasında çalışan personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, yıllık süresini dolduran personeller yıllık izin haklarına da sahip olabilmektedir.

Ayrıca Tchibo mağazasında çalışan personellerin vardiyası haftalık olarak değişmektedir. Vardiyalar iki çeşittir ve bu çeşitler sabah ve öğlen olarak ayrılabilir. Resmi tatiller dışında firmada fazla çalışırsanız, ek mesai ödemesi yerine denkleştirme hakkı kazanabilirsiniz. Eğer resmi tatillerde çalışırsanız ek mesai ödemenizi hak edebilirsiniz.

Tchibo Maaşları

Firmada personellere verilen maaşlar, asgari ücretten %10 daha fazladır. Bunun yanı sıra personellere özel tahsis edilen multinet benzeri kartlarda vardır ve bu kartlara her ay düzenli yemek ücretleri de yatılır. Bunun yanı sıra yol masraflarını da karşılayan firma, satışlara bakarak aylık belirlenen cironun aşıldığını görünce personellerine mükemmel prim oranları da veriyor.

Kısacası firmada Maaş + Yemek + Yol + Prim gibi imkanlarla çalışabiliyorsunuz.

 

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*