Kiler Market Maaşları, İş Başvuru ve Çalışma Şartları 2021

Ülkemizde onlarca şehirde hizmet veren ve her şehirde günden güne şubelerini arttıran Kiler Marketler, sahip olduğu kurumsal kimliğiyle de müşterilerini son derece memnun edebiliyor. İlk olarak Ankara merkezli olan ve Canerler bünyesinde ortaya çıkan Kiler Market, 2000’li yıllarda ciddi bir gelişme göstererek tüm illere yayılmayı başarmıştı. Hala da yayılmaya devam eden firma, doğal olarak yeni şubelerine de personel arayacak. Peki bakalım Kiler Market bünyesinde çalışacak olan personeller hangi şartlarda çalışacak ve ne kadar maaş alacak?

Kiler Market Çalışma Şartları

Kiler Market bünyesinde personellerin günlük çalışma süreleri 10 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca personellere haftada bir gün izin hakkı tanınırken, yılını dolduran personeller yıllık izin haklarını da kullanabilir. Personeller haftada bir güne mahsus tam zamanlı olarak çalışırlar ve bu çalışma süresinde de hiçbir şekilde mesai ödemesi alamazlar.

Resmi tatil günlerinde de çalışmak isteyen personeller, maalesef ki bu çalışma boyunca da mesai ücretini alamazlar.

Kiler Market Maaşları

Kiler Market bünyesinde henüz yeni işe başlayan personeller orta reyon görevlisi veya kasiyer görevlerinde çalışırlar. Bu personellerin maaşları direk asgari ücret olacaktır. Bunun yanı sıra uzun zamandır firmada hizmet veren personellerin maaşları da, bulundukları yıla ve bulundukları çalışma pozisyonuna göre daha yüksek maaş alabilmektedir. Ayrıca aylık kotanın aşılması durumunda maaşların yarısı da prim olarak personele verilir.

1 Yorum var

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*