Eti Plasiyer İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Tüm Türkiye’nin yerli kaynaklarından ve tedarikçilerinden birisi olan Eti, hemen hemen her markanın da sponsoru olmayı başardı. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde plasiyer konumlarına da sizleri için göz gezdirmiştik. Fakat bu sefer de Eti gibi büyük bir firmanın plasiyer şartları ve maaşları merak edilmeye başlandı. Peki bakalım Eti gibi zengin ve devasa bir firmada plasiyer olarak çalışırsanız, hangi şartlarla çalışabilirsiniz veya ne kadar maaş alabilirsiniz?

Eti Plasiyer Çalışma Şartları

Eti firmasında Plasiyer olarak çalışmaya başladığınız zaman, işiniz gerçekten çok kolay olacaktır. Firmanın servisi, sizi sabah evinizin yakınından alarak ürünlerin bulunduğu depoya götürür. Ayrıca gün içerisinde 9 saat gibi bir süre çalışırsınız. Depoya gidip ürün dağıtımını yaptıktan sonra servis yine sizi depodan alarak, evinizin yakınlarına bırakır.

Sizin yapacağınız tek şey, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri ayırt etmek ve normal ürünleri de sorunsuz bir şekilde firmalara ulaştırmak olacaktır.

Eti Plasiyer Maaşları

Firmada yeni işe başlayan personeller asgari ücretten %40 oranında daha fazla ücret kazanabilirler. Tabii ki zamanla çalışma performansınıza ve deneyiminize göre bu maaşlar daha da artış gösterecektir. Ayrıca sürekli saha içerisinde olacağınız için, firma size özel kartlara yemek ücretlerini de yatıracaktır. Bu ücretlerle isterseniz alışveriş yapabilir, isterseniz yemek yiyebilirsiniz.

Son olarak belirtelim ki, 1 ay içerisinde ne kadar fazla mal satışı yaparsanız, o ayın sonunda mutlak yüzünüz güler. Çünkü satışınız iyi olursa, firmadan mükemmel oranlarda prim alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*