Rammar İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Merkez kaynağını İstanbul gibi dev bir şehirden alan ve ülkemizde 50’den fazla şubesiyle hizmet veren Rammar, ürünlerini en uygun fiyattan kullanıcılarıyla buluşturan büyük bir perakende zinciridir. Yıllardan beri en iyi kaliteyi ve en uygun fiyatı sağlayan firma, daha çok tercih sebebi olmuş ve haklı bir büyüme elde etmiştir. Ayrıca personel kadrosunu da genişletmek isteyen firma, bakalım personellerini hangi şartlarla çalıştırıyor ve ne kadar maaş veriyor?

Rammar Çalışma Şartları

Rammar firmasında personellerin çalışma süreleri 7.5 saat olarak belirlenmiştir. Bu saate yemek ve çay molaları dahil olmadığı için molalarla beraber net çalışma süreniz 8.5 saati bulacaktır. Ayrıca her hafta bir gün izin hakkınızın olmasıyla beraber, yılınızı doldurursanız 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı da kullanabiliyorsunuz.

Rammar firmasının daima düzenli bir vardiya sistemiyle çalıştığını da belirtelim. Sabahçı ve akşamcı vardiya sistemlerini kabul eden firma, her hafta vardiya personellerini de değiştirmektedir. Yani bir hafta sabahçı, diğer hafta akşamcı olarak çalışırsınız.

Rammar Maaşları

Rammar firmasında işe giren yeni personeller daima kasiyer, reyon personeli ve temizlikçi rütbeleriyle işe başlarlar. Tabii ki bu personellerin tecrübeleri olmadığı için ilk başlarda asgari ücret kazanabilirler. Yıllardır firmada çalışan ve deneyim sahibi olan personeller ise kasap, manav ve şarküteri gibi büyük reyonlara bakabilirler. Bu personellerin maaşları da asgari ücretten %50 oranında daha fazladır.

Rammar bünyesinde personellerin yemek masraflarının karşılandığını ve firmanın güzel oranda primlerle çalıştığını da belirtebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*