Vodafone İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

1991 yılında kurulan ve ülkemizde yıllardır başarılı bir hizmet veren teknoloji devi Vodafone, hala faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürüyor. Türkiye’de de yüzlerce bayisini kuran firma, hala gelişmeye devam ettiği için, yeni projelerini de açığa çıkarmaya başladı. Projelerini verimli bir şekilde sürdürmek ve bayi alanını genişletmek için çalışmalara başlayan Vodafone, haliyle yeni personellere de ihtiyaç duyuyor. Peki bakalım Vodafone gibi dev bir operatör altyapısında çalışacak olan personeller hangi şartlarla karşılaşacak ve ne kadar maaş alacak?

Vodafone Çalışma Şartları

Vodafone altyapısında çalışacak olan personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca haftada bir gün izin hakları olabileceği gibi, yıllık sürelerini dolduran personellerin 14+2 gün olan yıllık izin haklarını kullanmaya da hakları vardır. Ayrıca firmanın vardiyalı bir sistemle çalıştığını da belirtebiliriz. Vardiyalar her hafta değiştirilir, akşamcı ve sabahçı olmak üzere iki vardiya tipi bulunur.

Firma yoğun günler geçirdiği için zaman zaman fazla çalışmanız söz konusu olabiliyor. Bu süreçler için mesai ödemesi alabileceğinizi unutmayın.

Vodafone Maaşları

Vodafone maaşlarının ilk olarak rütbeye göre değiştiğini söyleyebilir, firmanın yemek masraflarını karşıladığını ve prim ücretleri verdiğini de belirtebiliriz. Peki hangi rütbe ne kadar maaş alıyor?

Satış Danışmanları: 1.450 – 1.650 TL

Kasa Sorumluları: 1.450 – 1.650 TL

Pazarlama Stajyerleri: 1.450 TL

Kurumsal Satış Temsilcileri: 1.500 – 1.800 TL

Aktivasyon Personelleri: 1.650 – 1.850 TL

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*