Tema Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Erzurum ilimizin hızla büyüyen ve gelişen perakende zincirlerinden birisi olan Tema Market, tamamen yerli bir sermayeyle kurulan yerli bir yapıdır. Hızla gelişmesine nazaran yeni şubelerini de açan firma, doğal olarak ilerleyen günlerde personel ihtiyacı duyacaktır. Müşterilerine daima mutlu günler yaşatan, uygun fiyatlarıyla kendisinden sıkça bahsettiren firma, bakalım personellerine nasıl davranacak, hangi çalışma şartlarını sunacak ve ne kadar maaş verecek?

Tema Market Çalışma Şartları

Tema Market bünyesinde çalışan tüm personeller,  günlük 7.5 saat çalışmaktadır. Bu çalışma süresine çay ve yemek molaları dahil olmadığı için, çalışma süresi nettir. Yemek ve çay molalı saatler ise genellikle 8.5 civarını bulmaktadır.

Ayrıca firmada haftada bir gün izin hakkınızın olabileceği gibi, 1 yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izin hakkına sahip olabilirsiniz. Son olarak firmada çalışan personellerin, haftalık değişen sabahçı ve akşamcı vardiyalarla çalışacağını söyleyebiliriz.

Tema Market Maaşları

Tema Market bünyesindeki maaşlar, tecrübeye göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin işe yeni başlayan personeller, asgari ücretle çalışmaya başlarlar. Fakat firmaya uzun yıllar boyunca emek veren personeller, hem tezgahtar alanlarında çalışırken hem de asgari ücretten %50 oranında daha fazla ücret kazanabilirler. Bu personellerin çalıştığı alanlara kasap, manav ve şarküteri reyonları dahildir.

Son olarak firmanın prim usulüyle çalıştığını ve personellerinin yemek masraflarını da karşıladığını söyleyebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*