Onur Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

İlk olarak ‘’Onur’’ ismiyle İstanbul merkezli olarak kurulan Onur Market, 1996 yılından beri ülkemizin çeşitli illerinde hizmet vermektedir. Başta İstanbul olmak üzere Kırklareli, Bilecek ve Tekirdağ gibi illerimizde hizmet veren firma, şube alanını genişletmek istiyor. Buna nazaran yeni bir personel ekibi kurmaya hazırlanan firma, bünyesinde çalışacak olan personellere bakalım hangi şartları sunabilecek ve ne kadar maaş ödeyebilecek?

Onur Market Çalışma Şartları

Onur Market bünyesinde çalışacak olan personeller günlük 7.5 saat süreyle çalışacaktır. Ayrıca gün içerisinde verilen yemek ve çay molalarıyla beraber bu süre 8.5 saati bulabiliyor. Firma tarafından haftada bir gün izin hakkınızın olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurduğunuzda 14+2 günlük yıllık izin hakkınızı da kullanabiliyorsunuz.

Son olarak firmanın, haftalık değişen vardiya sistemiyle çalıştığını söyleyebiliriz. Firmadaki vardiya şefleri sabahçı ve akşamcı olmak üzere iki vardiya sistemini her hafta değiştirir.

Onur Market Maaşları

Onur Market firmasında alınan maaşlar biraz da personellerin tecrübesine göre değişiyor diyebiliriz. Çünkü firmaya uzun yıllar emek veren personeller genellikle kasap, manav ve şarküteri gibi deneyim gerektiren alanlara bakabiliyor. Bu personellerin maaşları da asgari ücretten %60 oranında daha yüksek olabiliyor. İşe yeni giren personeller ise kasiyer, reyon görevlisi ve temizlikçi gibi alanlarla ilgileniyor. Bu personeller ise asgari ücretle istihdam ediyor.

Ayrıca firmada yemek masraflarının karşılandığını ve prim sisteminin bulunduğunu da söyleyebiliyoruz.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*