Nusr-Et İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Son zamanların en popüler firmalarından birisi olan Nusr-et, gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Bu firma ilk olarak ülkemizden çıktı ve sahibi de Nusret Gökçe olarak hala çalışmaya devam ediyor. Bir zamanlar meşhur tuz dökme hareketiyle de adını iyice duyuran firmanın, hem Türkiye’de hem de yurtdışında yüzlerce şubesi bulunuyor. Peki böylesine büyük bir firmada çalışmak istersek hangi şartlarla çalışabiliriz ve ne kadar maaş alabiliriz?

Nusr-et Çalışma Şartları

Nusr-et şubelerinde personellerin günlük çalışma süreleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca firma şu sıralar çok yoğun olduğu için bazı zamanlar fazla çalışmanız ve fazla efor sarf etmeniz gerekebiliyor. Bu fazla çalışma süreleri için de ek mesai ödemesi alabiliyorsunuz. Ayrıca haftada bir gün izin hakkınız olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurursanız yıllık izin hakkınızı da kullanabiliyorsunuz.

Nusr-et firması bu aralar adını çok duyurduğu için firmada çalışmaya başlamadan önce fazlasıyla yoğun çalışacağınızı unutmamalısınız.

Nusr-et Maaşları

Nusr-et firmasında yeni işe başlayan tüm personeller asgari ücret kazanmaktadır. Ücreti düşük bularak hemen itiraz etmemelisiniz. Çünkü orada çalışan personeller, ay sonunda maaşlarının neredeyse 3 katı değerinde bahşiş toplayabiliyor. Bu durumdan personeller de mutlu oluyor.

Ayrıca firmada uzun süre çalışırsanız Komi, Pişirme Ustası ve Kasap gibi rütbelere ulaşabilir, maaşınızın artmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Nusr-et şubeleri gece 24:00’de kapandığı için personellere servis imkanı da sağlanmaktadır.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*