Firmanızı Daha Fazla Kişiye Duyurun

Müşteriler zaman zaman tatile çıkabilir veya kendi bölgesinde yeni açıldığı mağazaları öğrenmek isteyebilir. Bu durumda müşterilerin karşısına Tikla.com.tr yetişiyor. Örneğin yerli turist olarak başka bir ile giden müşterinin otel aradığını düşünelim. Oteli aramak için Tikla.com.tr platformuna giren müşteri, yüz binin üzerinde işletme arasından kendine uygun olanı filtreleme yaparak ve birden fazla oteli karşılaştırarak rahatlıkla bulabilir.

Firmaların ve Müşterilerin Avantajları

İşletmeler için birçok özellik sunan Tikla.com.tr web sitesinin avantajları arasında reklam ve öne çıkarma hizmeti yer alır. 100.000’in üzerinde firma sayısı ve aylık 3 milyonun üzerinde tekil ziyaretçiye sahip web sitesi, firma sahiplerinin kendi firmasını eklemesini ve firmalarını tanıtabilmesini sağlar. Geniş bir firma rehberi olan Tikla.com.tr üzerinde reklam veren firmalar, firmaların daha fazla öne çıkmasını sağlayarak daha fazla müşteri kazanabilir, daha çok gelir elde edebilir.

Türkiye’nin en büyük firma rehberleri arasında yer alan Tikla.com.tr müşterilere birçok avantaj sunar. Bu avantajlar arasında filtreleme ve karşılaştırma sistemi yer alır. Aynı bölgede kendine en uygun firmayı seçmek isteyen müşteri filtreleme yaparak sonuçları azaltabilir. Birden fazla firma arasında kararsız kalan müşteri firmaları karşılaştırarak en iyi olanı belirleyebilir, yorumları okuyarak kendine en uygun olan işletmeyi seçebilir. Bu sitenin avantajları arasında harita ve yol tarifi özelliği de yer alır.

Türkiye’nin en güncel firma rehberi : tikla.com.tr

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*