Galaxy Note 8 Özellikleri ve Fiyatı!

Samsung, Note serisinde tam bir facia ile karşılaşmıştı. Note 7 serisinde oluşan batarya problemleri nedeniyle cihazlar sık sık kullanıcıların elinde patlamaya başlamıştı. Cihazı kısa süre sonra toplatma kararı alan Samsung, bazı cihazların hala dönmemesi nedeniyle de bir güncelleme yayınlamıştı ve bu güncelleme sayesinde Note 7 cihazları artık şarj edilemeyecekti.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8 modelini tanıtan Samsung, yeni bir Note serisi için de hazırlıklar yapmaya başladı. Note 8 hakkında ilk detaylar bile gelmeye başladı. Önümüzdeki aylar içerisinde de büyük ihtimalle Samsung Galaxy Note 8 serisi, tamamen gün yüzüne çıkacak.

Almanya’nın Berlin şehrinde yapılacak olan IFA etkinlik fuarında, yeni Note 8 serisinin tanıtılması bekleniyor. Fuar, Ağustos ayında yapılacak ve büyük ihtimalle Note 8 serisi çok iyi yapılanmış haliyle tanıtılacak.

Note 8 serisinin sistemsel ve fiziksel özellikleri hakkında da iddialar gelmeye başladı. Tahminlere göre Note 8 modelinde 6GB Ram belleği bulunacak. Ayrıca ekran çözünürlüğü olarak da 3840×2160 piksel çözünürlük bekleniyor.

Samsung, son modellerinde S-Pen kalemleri de üretmeye başlamıştı. Note 8 serisinde de S-Pen kalemi bekleniyor. Samsung’un dikkat çeken özelliklerinden birisi de, son amiral gemilerinde oldukça büyük ölçülerde ekran kapasitesi kullanıyor. Note 8 serisi için de 6.4 inçlik bir ekran boyutuna yer verilebilir. Son günlerde çok konuşulan Bixby sanal asistanın da Note 8 serisi içinde bulunması beklentiler arasında.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*