Moto X Çift Kamerayla Geliyor

Son zamanlarda cihaz tanıtımlarının arasında bulunacak olan Moto X, merakla bekleniyor. Tanıtımdan önce tıpkı diğer cihazlar gibi Moto X hakkında da bazı sızıntılara yer verildi. Yapılan rapor düzenlemelerine göre ve tahminlere göre Moto X, özellikleriyle dünyaya açılacak nitelik bir cihaz olacak.

Moto X Çift Kamera Barındırabilir

Merakla beklenen Moto X hakkında sızıntılar ve iddialar gelmeye devam ediyor. Yeni gelen sızıntıya göre Moto X cihazında çift kamera bulunabilir. Geçtiğimiz günlerde cihaz hakkında çıkan görüntülere baktığımızda da bu iddialar gün geçtikçe daha da tutarlı hale gelmeye başlıyor.

Orta segment kategorisinde bulunan Moto X, segmentine göre biraz daha üstün özellikler barındırabilir. Gücünü Snapdragon 635 yonga setinden alacak olan Moto X’in 32GB depolama alanı da bulunacak. RAM gücüne bakacak olursak, 3GB Ram özelliği karşımıza çıkacak.

Henüz tanıtılmayan orta segment kategorisinde yer alan Moto X, orta sınıf telefonlarını tercih eden kullanıcılar için ise kaçmaz bir fırsat olarak nitelendiriliyor.

Cihazın en dikkat çeken özelliği ise, çift arka kamera desteği. Ortaya atılan iddialara ve sızıntılara baktığımızda, çift kamera özelliği kesinlikle yer alacak gibi görünüyor. Bu zamana kadar cihaz iddiaları konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Önümüzdeki günlerde yeni iddialar da bekleniyor. Bunun yanı sıra şirket bünyesinden de iddialara yanıt niteliğinde bir cevap da bekleniyor. Önümüzdeki zaman diliminde nelerin gelişeceğini hep beraber izleyeceğiz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*