Nokia Yeni Amiral Gemisi Telefonunu Tanıtacak

Nokia, son zamanlardaki çalışmalarıyla piyasaya artık tamamen dönmeye çalışıyor. Büyük bir şirketin alt yapısı altına giren Nokia, yeni amiral gemisini tanıtmak için gün sayıyor. Yeni bir cihaz tanıtılacağı zaman hepimizin bildiği üzere birçok sızıntı meydana gelebiliyordu. Samsung Galaxy S8 modeli tanıtılmadan önce bile yüzlerce iddia ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialar bu sefer Nokia’nın yeni amiral gemisini barındırıyor.

Nokia, geçtiğimiz günlerde 3310 modelinin yeni sürümünü yayınlamıştı. Eski bir efsane olan 3310’un yeni modeli de oldukça beğenilmişti. Bu tanıtımdan kısa süre sonra da dünyada aynı anda 3,5 ve 6 modellerini tanıtan Nokia, oldukça pozitif yorumlarla karşılaşmıştı.

Bu süreçte de yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanan Nokia için, yeni modelleri hakkında iddialar ortaya çıktı. İddialara göre yeni amiral gemisi, 3,5 ve 6 modellerine çok benzeyecek. Aynı zamanda yeni modellerde de çift kamera özelliği kullanılacak.

Kamera özellikleri henüz bilinmese de, çift kamera özelliği büyük ihtimalle kullanılacak. Yeni amiral gemisinin ne zaman ne şekilde tanıtılacağı da henüz belli değil. Gelen bilgilere göre Nokia, yeni modeller için çift kamera çizimlerine başlamış. Sistemsel özelliklerinin ve fiziksel özelliklerinin de belirlendiği söyleniyor.

Önümüzdeki aylarda Nokia, yeni çalışmasını yine tüm dünyayla aynı anda tanıtabilir. Bakalım merakla beklenen yeni modellerde çift kamera özelliği kullanılacak mı hep beraber göreceğiz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*