Galaxy Note 8 Yeni Kamera Söylentileri Ortaya Atıldı

Galaxy S8 modelinden sonra tüm dünya, Note 8 serisine kilitlenmiş durumda. S8 modellerinin tanıtımı esnasında Samsung yetkilileri, Note 8 modeli hakkında oldukça pozitif yorumlar yapmıştı. Kendine güvendiğini ve kullanıcıları etkileyebileceğini düşündüğünü ima eden Samsung’un yeni Note 8 serisi merakla bekleniyor. Bu beklentiler gün geçtikçe yeni söylentilere de kapı açıyor.

Yeni söylentiler, bir analist tarafından yapıldı. Söylentilerin içeriği ise Note 8 kameraları.

KGI şirketinin analisti Ming-Chi Kuo, Note 8 serisinin kamerası hakkında ve diğer sistemsel özellikleri hakkında birkaç iddia ortaya attı.

Note 8 modellerinde bildiğimiz gibi çift kamera özelliği kullanılacak. Kuo’ya göre çift kamera, iPhone 7 cihazlarının kameralarından daha iyi bir kaliteye sahip olacak.

Note 8 modellerinde, 12 MP kalitesinde kamera olacak. Bu kamera ise daha geniş açılı görüntüler yakalayabilecek. Aynı zamanda 13 MP telefoto olmak üzere çift lensli bir kamerayla karşılaşacağız. Her iki kamerada da optik görüntü sabitleme özelliği kullanılacak.

Söylentiler sadece kamera özellikleriyle de sınırlı kalmıyor. Kuo, Note 8 serisinin 6.4 inç OLED ekrana sahip olacağını düşünüyor. Bugüne kadar parmak izi okuyucu konusu da gündeme oturmuştu. Söylentilere göre parmak izi okuyucu, cihazın ekranına entegre edilecek. Kuo ise aynı fikirde değil. Genellikle bu konuda yorum yapmaktan çekinen Kuo, parmak izi okuyucusunun cihazın arka kısmında yer alacağını tahmin ediyor.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*