Yeni İddia: iPhone 7S Üretilmeyebilir!

Apple, son zamanlarda birçok problemle karşılaşan şirketlerden sadece birisi. Yeni bilgilere göre iPhone 7S modeli için kötü bir yol görünüyor. Ortaya atılan iddialara bakarsak, Apple bu sene iPhone 7S modelini listesinden tamamen kaldırabilir.

Bildiğimiz gibi Apple, üç farklı cihazın tanıtımını ve satışını yapacaktı. Bu modeller iPhone 7S, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleriydi. İddialara göre iPhone 7S geç tanıtılabilir veya tamamen Apple şirketinden silinebilir. Bu durumun nedeni ise henüz bilinmezliğini koruyor.

MicGadget isimli teknoloji firmasının açıklamasına göre iPhone 7S bu sene tanıtılmayabilir. Nedeni ise henüz bilinmiyor. Bu durumun da sadece bir iddiadan ibaret olduğunu kesinlikle unutmayalım. Apple firmasından bu duruma ilişkin hiçbir açıklama yapılmadı.

Nedeni Bilinmiyor

Apple, yeni cihazlarını üretmek için Samsung ile yeni bir sözleşme imzalamıştı. Bu imzalanan sözleşme de LED ekran modelleriyle alakalıydı. Bu sözleşmeden sonra Apple, yeni ekran stilini  kullanarak üç farklı model tanıtımı yapacaktı. MicGadget ise insanların aklını karıştıracak bir iddia ortaya attı. İddiaya göre Apple, 7S çalışmalarını tamamen durduracak. İddiaların nedeni ise henüz bilinmiyor. MicGadget, geçtiğimiz günlerde de Samsung hakkında bir iddia ortaya atmıştı fakat gelişmeler iddialara yönelik şekil almamıştı. Adını çok az duyduğumuz şirket tarafından ortaya atılan bu iddiaya kullanıcılar hemen inanmamalı. Mutlaka önümüzdeki günlerde Apple firmasından iddialara ilişkin bir açıklama yapılacaktır.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*