Google, En Güvenilir Akıllı Telefon Listesini Yayınladı!

Google şirketi, piyasada olan en güvenli ve Android işletim sistemli telefonları yayınladı. Google’nin listesinin başlarında yer alan markalar ise, güncellemeleri günü gününe uygulayan ve sisteminde herhangi bir hata barındırmayan markalar oldu. Düzgün şekilde güncelliğe önem veren markalar, kısacası bir adım önde yer aldı. Peki Google, hangi markaları listesine ekledi?

1-) Google Pixel XL

2-) Google Pixel

3-) Nexus 6

4-) Nexus 6P

5-) Nexus 5X

6-) Nexus 5

7-) Motorola Moto Z Droid

😎 Oppo A33W

9-) Samsung Galaxy S7

10-) OnePlus 3

11-) LG V20

12-) Bq Aquarius M5

13-) Vivo V3 Max

14-) Sony Xperia X Compact

Google şirketine göre işini sorunsuz yapan markalar bu şekilde sıralanıyor. Bunun dışında da tabii ki güvenilir cihazlar ve markalar var. Bu listedeki cihazlar, sadece Google’ın kriterlerine uygun olan cihazlar.

Listeye baktığınızda, sizin için güvenli olan telefon modellerini göremeyebilirsiniz. Bu durumda da Google’ın kendi kriterleri doğrultusunda bir liste oluşturduğunu rahatlıkla fark edebilirsiniz. Google kriterlerine bakmadan, siz yine en güvendiğiniz ve en çok alıştığınız marka ve modellere yönelin. Google tarafından kriterlere uyularak oluşturulmuş listenin içerisinde yer alan cihazlar, sizin kriterlerinizle ve düşüncenizle uyum sağlamayabilir.

Daha önce kullanmış olduğunuz cihazları göz önünde bulundurarak, tercihinizi yine de kendinize göre yapmanızda fayda var.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*