IQOS Satın Al

E-sigara kullanmak insanlara normal sigara hissi veriyor. Genellikle bir pil ve bir atomizerden oluşur. Buharlaşan tatlı, aromatik sıvıyı dönüştürmek IQOS Heets Satın Al için ısı yayar. Buharlaştırıcı, pili ısıtmak için gereken enerjiyi sağlar. Öte yandan e-sigaralar da diğer sigaralar gibi duman çıkarır.

Bu sigaralar katran gibi çok zararlı maddeler içermez. En ucuz e-sigara fiyatı için damak tadınıza göre doğru miktarda nikotin ve damak zevkinize uygun aromalı likit kullanabilirsiniz. Araştırmalar elektronik sigaranın normal sigaraya göre çok daha Heets satın al az tehlikeli olduğunu gösteriyor. E-sigara kullanırken nikotin veya diğer toksinleri serbest bırakan yangın olayları yoktur. Araştırmacılara göre elektronik sigaralar gerçek sigaralardan %95 daha az tehlikelidir. E-sigara kullanan kişiler sigarayı azaltmış veya bırakmıştır.

İlk hata, sigarayı bıraktıktan sonra buna benzeyen ilk makineyi bulmak. Aynı buharı üreten, yeterli nikotin sağlayan sigara benzeri bir cihaz ve boğazdaki his herkes için IQOS satın al hemen hemen aynı. Lezzet olanakları sınırlıdır. Elektronik sigaralar, sigarayı bırakmak için normal sigaralar kadar uygun değildir.

Şarj edilebilir bir e-sigara ile başlamak bir seçenek olabilir. Elektronik sigara modeline ait olan bu elektronik sigaralar, buharlaşmayı sağlayan e-likit ile dolu bir hazne ile ısı ve buharlaşmayı sağlayan bir pilden oluşmaktadır. Bu hazne, kullanıcıya normal bir sigaraya benzer bir boğaz vurumu sağlar. Bu tank birçok e-sıvı ile kullanılabilir ve bu likit tanklarının kapasiteleri makineden makineye değişir. Yüksek performanslı piller, uzun ömürlü nikotin içeriği ile artar ve sigara içme keyfi sağlar.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/iqos-sigara

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*