OnePlus 5 Bomba Gibi Geliyor

OnePlus’un yeni amiral gemisi, merak edilenler arasında başı çekmeye devam ediyor. OnePlus 5 modelinin üretimine başlandığı açıklanmıştı fakat, özellikleri de oldukça merak ediliyordu. Cihazın özelliklerinin birçok bölümü ise sızdırılmış durumda. Özelliklere baktığımızda, yeni amiral gemisinin çok fazla iddialı olarak geleceğini rahatlıkla görebiliriz.

OnePlus 5 Özellikleri Neler?

Sızdırılan bilgilere bakacak olursak OnePlus 5 modeli, çift arka kamerayla beraber gelecek. Kameraların kaliteleri ve teknik özellikleri hakkında da henüz netleşen bir bilgi yok. Cihazın ekran boyutuna bakarsak, 5.5 inçlik bir ekran kapasitesini görebiliriz. OnePlus 5, işlemci gücünü de Snapdragon 835 yongasından alacak. Bu özellik, telefonun ne kadar iddialı gelebileceğini göstermeye yetiyor. 6GB Ram kapasitesini barındıracak cihaz, iki farklı şekilde gelecek. Birinci modelde 64GB depolama alanı bulunurken, ikinci modelde ise 128GB depolama alanı kullanılacak. MicroSD ile bu hafızalar 256GB’a yükseltilebilecek.

OnePlus 5 modelinin ne zaman tanıtılacağı hakkında hiçbir bilgi yer almıyor. Şirket tarafından da tanıtım tarihi henüz bildirilmedi. Cihaz Avrupa raflarında yerini alacak ama maalesef ülkemizin pazarlarında kendini gösteremeyecek. İlerleyen zamanlarda bir gelişme olursa belki Türkiye pazarlarında da OnePlus 5’i görebiliriz. Cihazın satış fiyatı hakkında bazı söylentiler var fakat, bu söylentileri kesinleştirecek bir belge henüz sızdırılmadı ve yayımlanmadı. Önümüzdeki günlerde firma ve cihaz hakkındaki gelişmeleri daha net şekilde takip edebileceğiz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*