Online Pasta Siparişi Avantajları

Düğün, nişan, söz gibi belki de hayatta bir kez yaşanacak özel anlar için her türlü hazırlığa büyük önem veriliyor. Kişilerin hayatlarında dönüm noktası olan günlerin pastası da özel olmalıdır. Pasta seçimini gezerek yapmak günümüzde vakit kaybına yol açıyor.

Teknolojinin gelişmesi ile pastacılık sektörünün de internetten online satışa başlaması organizasyonlar için koşturanlar için avantajlı oluyor. Düğün ve nişan için kıyafet seçiminden davet salonuna, pastadan kutlama süslemelerine kadar yapılacak hazırlıklar çok fazla zaman alıyor. Bu nedenle pasta seçimini internet üzerinden yapmak zaman kayıplarının önüne geçiyor. Bekiroğulları pastanesi bu alanda sunduğu hizmet ile öne çıkmayı başarıyor.

Farklı tasarımlar ile hazırlanan butik pasta modellerini siteden incelemek ve seçim yapmak çok kolay oluyor. Oturduğunuz yerden yorulmadan yüzlerce pasta modeli arasından kendi konseptinize uygun pastayı bulmak zor değil. Seçilen pastanın içeriğinde değişiklik yapma şansınız da bulunuyor. İletişim numarasından ya da WhatsApp üzerinden isteklerinizi kolayca firma yetkililerine ileterek online sipariş için form doldurmanız yeterli oluyor.

Hangi pasta modeli olursa olsun pastalar sipariş alındıktan sonra sipariş gününde yapılıyor. Pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslim tarih ve saati, ürün içeriği bilgileri eşliğinde hazırlanan ürün tam zamanında adresinize teslim ediliyor.

Pastanın üzerine tarih ve yazı yazdırmak isteyenler ürün yazısı alanından mesajlarını iletebiliyorlar. Ürünler özel soğutmalı araçlar ile taşındığında bozulmaların önüne geçiliyor. Tüm ürünler ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getiriliyor.

Pastanın yanında konuklarınıza farklı lezzetler tattırmak istiyorsanız ikramlık ürünleri de online sipariş ederek bu sorununuzu da kısa sürede halletmeniz mümkün. Renkli görünümleri ile dikkat çeken ve herkes tarafından beğenilen cup cakeleri adet olarak sipariş veriliyor. Davete katılacak kişi sayısına göre kaç adet istediğiniz formda belirtmeniz halinde ürünler gününde teslim ediliyor.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*