Pastamızı Nereden Alalım?

Pastalar kutlamaların vazgeçilmez parçalarıdır. Doğum gününden mezuniyete, yeni başlanılan bir işten düğüne kadar birçok kutlamada pasta kesilmesi, birçok toplumda görülen bir gelenektir.

Farklı kutlamalarda kesilecek pastaların birbirinden farklı görünüşlere sahip olması beklenir. 7 yaşındaki kızınızın doğum gününde kesilecek pasta ile sevgilinizle yiyeceğiniz bir sevgililer günü yemeğinden sonra keseceğiniz pasta birbirinden farklı olmalıdır. Bu sebeple insanlar pasta sipariş etmeden önce seçeneklere bakar ve pasta seçimi konusuna uzun zaman harcar.

Pastanelere gidip hazır pasta seçeneklerine bakarak istediğiniz pastayı bulmanız zor olabilir. Bu nedenle, istek üzerine pasta imal eden firmalara göz atmanızda fayda var. İstediğiniz pastayı sipariş edebileceğiniz firmalardan birisi de Pastamburada. Lezzetli ve güzel görünüme sahip bir pasta sipariş etmek istiyorsanız, Pastamburada seçeneğine göz atabilirsiniz.

Hayallerinizdeki Pasta Gerçek Olsun

PASTAMBURADA.COM aracılığı ile sipariş edeceğiniz pastalar, kafanızdaki pasta görüntüsünü tam olarak gerçeğe dönüştürecektir. Butik pasta seçenekleri arasında seçim yaparak, istediğiniz görünümdeki pastayı sipariş edebilirsiniz. Örneğin, yedi yaşındaki oğlunuz batman figürlü bir pasta istiyorsa, siparişiniz üzerine batman figürü olan bir pasta yapılır ve size teslim edilir. Ya da bir filmin ya da bir oyunun hayranı olan bir arkadaşınızın doğum günü için o filmden ya da oyundan bir figürü barındıran pastayı sipariş edebilirsiniz.

Pastalar, alanında uzman pastacılar tarafından en iyi malzemeler kullanılarak imal edilir ve ortaya hem görüntü olarak hem lezzet olarak çok iyi durumda bir pasta çıkar. Bu tip siparişler alan farklı işletmeler bulabilirsiniz. Fakat pastanızın istediğiniz gibi olmasını, zamanında teslim edilmesini, uygun fiyatlı olmasını ve kargo ücreti gibi ekstra maliyetleri olmamasını istiyorsanız, tavsiye ettiğimiz siteye uğramanızı öneririz.

Sipariş Süreci

Eğer butik pasta seçeneklerinden birini sipariş edecekseniz siparişinizi iki gün önceden vermeniz gerekmektedir. Hazır pastalar olan çikolatalı pasta, fıstıklı pasta vb. pastaları sipariş edecekseniz de bir gün önceden sipariş vermelisiniz. Siparişiniz alınacak ve pastayı teslim almak istediğiniz gün yapımına başlanarak size teslim edilecektir.

İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’nın her ilçesine pasta gönderimi yapılmaktadır. Pastaların kaç kişilik olacağını seçebilir ve böylece pastanın yetmemesi ya da fazla gelmesi gibi durumlar yaşamazsınız. Teslimatlardan hiçbir kargo ücreti alınmadan, pastalar istediğiniz zamanda size teslim edilecektir. Pastaya ihtiyacınız varsa, Pastamburada seçeneğini değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*