Rusça Tercüme İhtiyaçlarınızda Profesyonel Çözüm

İsterseniz bireysel olsun, isterseniz de kurumsal, ihtiyacınız olan Rusça tercüme talepleriniz için, Çeviri Çözümleri, sizlere ihtiyacınız olan profesyonel çözümleri kesintisiz olarak yıllardır sunmaktadır…

Rusça Tercüme İhtiyaçlarınızda Profesyonel Çözüm…

Çeviri Çözümleri, Rusça tercüme alanında uzun yılların tecrübesine sahip bir tercüme şirketidir. Bu doğrultuda bireysel ve kurumsal Rusça tercüme talepleriniz için kesintisiz profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Rusça Yeminli Tercüme Taleplerinde Çeviri Çözümleri…

Resmi belge tercümesi hizmeti ile doğum belgesi, vekaletname, diploma, transkript, sabıka kaydı, sözleşme vb. belgelerin Yeminli Rusça tercüme yeminli Rusça tercüman kadromuz ile sağlanmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda, ilgili belgeler, yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme şeklinde hazırlanmaktadır. Resmi belgeler, resmi kurumlara sunulacak belgeler olduğundan tercüme işleminin gerçekleşmesinin akabinde ikinci kontroller ve editler yapılmaktadır.  Böylelikle tercüme projenizin eksiksiz olması ve doğruluğu garanti altına alınmaktadır.

Günümüzde, ister turizm, ister sağlık alanı, isterseniz de ticarette,Rusya ile her geçen gün gelişen ilişkilere bağlı olarak Rusça tercüme talebi de artmaktadır. Özellikle Rusya pazarına açılmak ve ticaretini arttırmak isteyen sağlık kuruluşları, saç ekim merkezleri, oteller ve üreticiler bu hedeflerine ulaşmak için web sitelerini Rusça diline tercümesini yaptırmak istemektedirler. Bu amaçla profesyonel olarak Rusça web site çevirisi hizmeti sunulmaktadır. Web site tercümesi hizmetimiz, dili akıcı, etkili ve editoryal kullanabilen tercümanlarımız aracılığıyla sağlanmaktadır. Böylelikle kurumsal ve bireysel ürün ve hizmetler karşı tarafa net bir şekilde aktarabilmektedir. Bu sayede herhangi bir Rus bireyin herhangi bir konuda internet üzerinde araştırma yapmasında elde edeceği sonuçlar içerisinde sitenizde yer alabilmekte ve araştırma yapan bireye dilediğiniz şekilde ulaşabilmektesiniz…

Teknik ve Hukuki Alanda Rusça Tercüme…

Her iki alanda kendi içerisinde profesyonellik ve mesleki deneyim gerektirmektedir. İster teknik olsun, isterseniz de hukuki olsun, metin ve belgelerde geçen terminolojiden bilgisi olmadan bir tercümanın başarılı bir tercüme yapması mümkün değildir. Her iki alanda da mesleki deneyime sahip ve kariyerine profesyonel tercüman olarak devam eden tercümanlar bahsi geçen bütün belge ve metinlerde çok daha başarılı oldukları kabul edilmektedir.

CE belgesi, AT uygunluk beyanı, AB uygunluk beyanı, patent, MSDS formu, ISO ve TSE vb. teknik belgelerin Rusça tercümesi gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda kullanım kılavuzu, katalog, broşür vb. teknik içerikler tercüme edilmektedir. Teknik alanlarda profesyonel tercümanlarımız aracılığıyla tüm Rusça teknik tercüme projelerinizde kalite yakalanmaktadır.

Hukuk ikili ülke ilişkilerinin temel yapı taşıdır ve bu anlamda hukuki alanda birçok belgeler için Rusça hukuki tercüme sağlanmaktadır. Sözleşme ve anlaşma metinleri, toplantı tutanakları, mahkeme evrakları, evlilik ve boşanma belgeleri vb. hukuki dokümanlar çevrilmektedir. Hukuk alanı büyük tecrübe ve hukuki terminolojide iyi düzeyde bilgi gerektirmektedir. Çeviri Çözümleri’nin hukuki tercüman kadrosu yılların deneyimine sahiptir ve işini büyük bir profesyonellikle gerçekleştirir.

Rusça ve Türkçe birbirinden hem alfabe hem de dilbilgisi bakımından iki uzak dildir. Çeviri Çözümleri sunduğu Rusça tercüme hizmetiyle aradaki bu farkın aşılmasına olanak sağlamaktadır. Çünkü Rusça tercüman kadrosu her iki dili ve özelliklerini çok iyi derecede bilen kişilerden oluşmaktadır.

Rusça Tercüme Taleplerinizde Aradığınız Doğru Çözüm…

Bütün yazılı belge ve metinlerinizin tercümelerinin yanı sıra, profesyonel Rusça yeminli tercüman kadrosuna sahip Çeviri Çözümleri, ticaret odası, noter, tapu, hastane, nikah dairesi vb. resmi kurumlarda Rusça sözlü tercüme hizmeti sağlamaktadır. Etkili ve akıcı konuşma becerisine sahip Rusça tercümanlar aracılığıyla resmi kurumlarda gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde iletişim problemi ortadan kalkacaktır.

Rusça tercüme ve çeviri hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.ceviricozumleri.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*