Şok Market Çalışma Şartları ve Maaşlar 2021

Şok market iş başvuruları son zamanlarda artmış bir durumda. Kendi halinde market sektöründe hizmet vermeye çalışan Şok markete, her türlü insan iş başvurusunda bulunabilir. Peki Şok marketin çalışma disiplini nasıldır, şartları nelerdir ve maaşları ne kadardır?

Şok Market Çalışma Şartları

Şok market, son zamanlarda şubelerini iyice arttırmış durumda. Bu nedenle ülke genelinde iş sirkülasyonu fazla olduğu için, tecrübeli personellerin de önemi bir hayli artıyor. Kısacası az zamanda yükselme imkanı veren Şok market sayesinde, kariyer ve rütbe yükseliminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Mağaza içerisinde 3, 5 veya 6 personel bulunabiliyor. Bu personel sayısı da iş yoğunluğuna göre değişkenlik gösteriyor. Bünyesinde mağaza personeli, master ve mağaza sorumlusu görevlerini barındıran Şok markette her insan, her işi yapabilir kararı benimsenmiştir. Gerektiği zaman mağaza sorumlusu kasaya geçebilir, master ise yerleri silebilmektedir. Bu sistem mağazadan mağazaya ve firmadan firmaya değişiklik göstermektedir.

Şok Market Maaşı

Şok markette mağaza personeli 1.300 – 1.500 TL arasında bir maaş almaktadır. Bu maaş, 3.ayın sonunda artış gösterebiliyor. Aynı zamanda master 1.700 – 1.900 TL maaş alabilirken, mağaza sorumluları ise 2.000 – 2.500 TL arasında maaş alabiliyorlar.

Marketteki bu fiyatlandırmalar bazen değişiklik gösterse de, genel anlamıyla bu şekilde sıralanmıştır. Ayrıca personellere yemek ve yol parası verilmiyor fakat, bazı yan haklar (Şok kart, Çek) verilebiliyor. Mağazanın yoğun olduğu zamanlarda ek olarak çalışabilirsiniz ve bu çalışma da oldukça uzun sürecektir. Şartları göz önünde bulundurup düşündükten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*