Teknosa İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Türkiye’nin en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Teknosa, başarılı bir şekilde merdivenleri tırmanmaya devam ediyor. Kısa zamanda şubelerini genişleterek yüzlerce farklı teknolojik ürüne ev sahipliği yapmayı başaran Teknosa, bireysel olarak yeni şubelerini de açmaya devam ediyor. Kısa zamanda bu kadar fazla şube açan firma, doğal olarak bünyesinde çalışacak yeni personellere de ihtiyaç duyuyor. Peki Teknosa, personellerine ne gibi çalışma imkanları sunuyor ve ne kadar maaş ödemesi yapıyor?

Teknosa Çalışma Şartları

Teknosa firmasında günlük çalışma süreniz 8 saat olarak belirlenmiştir. Çay ve yemek molalarınız da bu saate dahil olduğu gibi, mağaza yoğunluğuna göre bazı günler fazla çalışmanız söz konusu olabiliyor. Bu sürecin sonunda mesai ücreti almasanız da, işe geç gelme ve işten erken ayrılma gibi durumlarla çalışılan süreyi denkleştirebiliyorsunuz. Ayrıca firma bünyesinde haftalık bir gün izin hakkınız bulunurken, bir yıllık çalışma sürenizi doldurduğunuzda firma size 14+2 gün olan yıllık izin hakkınızı veriyor.

Teknosa Maaşları

Teknosa firmasında maaşlar, tecrübeye göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin mağazaya yeni giren satış danışmanı, asgari ücretten %10 oranında daha fazla ücret alıyor. Ayrıca tüm personeller aylık 400 TL civarında özel kartlarla yemek ücreti alıyorlar.

Son olarak firmanın prim usulüyle çalıştığını ve verilen primlerin maaşa güzel etki ettiğini söyleyebiliriz.

Kısaca çalışma şartlarına baktığımızda ise 8 Saat+Maaş+Yemek+Prim gibi imkanları görebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*