Tepe Güvenlik İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Güvenlik firmaları arasında kısa zamanda büyük gelişmeler gösteren ve ilk olarak Ankara merkezli faaliyet gösteren Tepe Güvenlik, diğer illerimizde de faaliyetini göstermeye başladı. Bunun yanı sıra işler yoğun olduğu için de personel arayışı içerisine giren Tepe Güvenlik firması, hiç şüphesiz ki yeni personeller almak durumunda kalacak. Peki Tepe Güvenlik firması personellerini hangi şartlarda çalıştırıyor ve şartlara göre ne kadar maaş ödemesi yapıyor?

Tepe Güvenlik Çalışma Şartları

Tepe Güvenlik firmasında diğer firmalar gibi 36 ve 24 saat çalışıp da, 12 saat dinlenme gibi durumlar kesinlikle söz konusu olamaz. Firmada haftalık olarak çalışma süresi net 45 saattir ve her personel net olarak günde 7.5 saat aktif çalışmaktadır. Ayrıca personellerine haftada bir gün izin veren Tepe Güvenlik, bünyesinde 1 yılı doldurmuş personellerine de 14+2 gün yıllık izin hakkı tanıyor.

Tepe Güvenlik Maaşları

Tepe Güvenlik firmasının, diğer güvenlik firmalarına göre daha güzel maaş verdiğini söyleyebiliriz. Özellikle asgari ücretten %50 daha fazla oranda maaş veren Tepe Güvenlik, personellerinin SSK durumlarını da üstleniyor. Ayrıca yemek ücreti de firmaya ait olurken, personele sadece çalışıp eve gitmek kalıyor.

Kısacası Tepe Güvenlik firmasında işe girmek istiyorsanız ve firmaya başvurunuz sonrasında kabul edilirseniz Maaş+SSK+Yemek gibi imkanlardan faydalanarak, rahat bir çalışma ortamında işe başlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*