TTNET Aboneliğimi İptal Ettirdim! TTNET Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Evimizde, iş yerimizde kullandığımız internet, genellikle ulusal alışkanlığımız olan TTNET üzerinden sağlanmaktadır. Farklı bir firmadan da internet kullanmaya karar vermiş olsak, aynı alt yapı üzerinden alacağımızı da önemli ölçüde hatırlamamızda fayda vardır. Lakin, her ne kadar aynı alt yapı kullanılıyor olsa da; bir çok internet dağıtım firması TTNET’ten daha kaliteli hizmet vermektedir. Eğer sizin de internet hızınız, kotanız ve fatura yüksekliğiniz ile alakalı bir sıkıntınız var ise ve TTNET aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız, mutlaka ilk aşama olarak bir TTNET bayisine giderek veya telefonla müşteri hizmetlerini arayarak taahhüdünüzün olup olmadığını öğrenmelisiniz. Eğer taahhüdünüz devam ediyorsa, abonelik iptali işlemi için sizden yüklü miktarda bir borç talebinde bulunabilirler.

Eğer TTNET’e karşı herhangi bir taahhüdünüz bulunmuyorsa ve hizmetten memnun kalmadığınız veya artık internet kullanmayacağınız için TTNET aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız 444 0 375 no’lu TTNET müşteri hizmetleri telefonunu arayarak iptal işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternet iptali ve sürpriz fatura çıkmaması için en sağlıklı yöntem ise bir TTNET şubesine gitmeniz olacaktır. Evinize veya iş yerinize yakın olan bir TTNET şubesine giderek, aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söyleyip, gelecek ay kesilecek dahi tüm faturalarınızın ödemesini yaparak TTNET defterini tamamen kapatabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayarak yapacağınız görüşmede, müşteri hizmetleri vasıtasıyla aboneliğinizin kapatılamayacağını da bilmenizi isteriz. Sadece müşteri hizmetlerini arayarak, taahhüt sorgulama işlemi yapabilir ve en yakın fatura kesim tarihinizi öğrenebilirsiniz. Bu sayede abonelik iptaliniz için en yakın tarihi rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Eğer ki fatura yüksekliği sebebiyle TTNET aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız, müşteri hizmetlerine bunu mutlaka bildirin. Çünkü müşteri kaybetmek istemeyen TTNET, abonelik iptali isteyen müşterilerine özel kampanya ve tarifeler sunarak, onları mutlu tutmaya özen göstermektedir. Sadece fatura ücretine karşı bir sorununuz varsa, bu sorununuzu müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak çözebilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*