Ücretsiz Sahte Numara Nasıl Alınır?

Belki de birçoğumuz, ücretsiz bir şekilde sahte numaranın nasıl alınabileceğini araştırma gereği duymuşuzdur. Uzun uğraşlar sonucunda bir sahte numara alabilmiş, bu numarayı da istediğimiz platformda kullanabilmişizdir. Sahte numara edinmenin yollarının çok zor olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. Peki bakalım en kolay yoldan sahte numara nasıl alınır?

Öncelikle sahte numara alabilmeniz için TEXTNOW adlı internet sitesine girmeniz gerekecek. Bu platform sayesinde kolayca sahte numara alabileceksiniz.

TEXTNOW adlı siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda duran ‘’Sign Up Free’’ butonuna tıklamalısınız. Burada site sizden ücretsiz bir şekilde üye olmanızı isteyecek. Uzun uzun ad soyad gibi bilgiler girmek yerine, direk Facebook hesabınızla bağlantı kurarak, sosyal medya hesabıyla da üye girişi yapabilirsiniz.

Bilgilerimizi girdikten sonra sırada kayıt ol butonuna basmak kalacak. Kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra, artık TEXTNOW bünyesine ücretsiz bir şekilde üye oldunuz demektir. Kaydımızı site üzerinden bitirdikten sonra, yapmanız gereken tek şey mail adresinize gelen aktivasyon linkini onaylamaktır. Mail adresinize giriş yaparak sitenin size gönderdiği linke tıklayıp, kolayca üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

Tüm kayıt işlemlerinizi artık bitirdiniz ve ücretsiz numara kullanma servisinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Platform tamamen ücretsiz olduğu için, gönül rahatlığıyla numaranızla işlemler yapabiliyorsunuz. İsterseniz mobil telefonunuzda aktif şekilde kullanın, isterseniz sosyal medya platformlarında onaylatın, isterseniz de WhatsApp üzerinden aktif bir şekilde kullanmaya başlayın. Artık numaranızı nasıl kullanacağınız size kalmış.

1 Yorum var

  1. e devlette üzerime kaç adet hat olduğuna bakmıştım tam 12 tane turkcel hat çıkarmışlar hepsinide 10 gün kullanıp iptal etmişler turkcel e gidip tümünü iptal ettirdim .

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*