Vestel Venus 5000 Karşımızda! İşte Özellikleri!

Son zamanlarda akıllı telefon üretmeye başlayan Vestel, üst üste çıkışlar yakalamaya devam ediyor. Vestel, merakla beklenen Venus 5000 modelinin de kullanıcılar ile buluşturdu. Vestel’in yeni yeni telefon üretme durumuna bakıldığında da son zamanlarda üretilen telefonlar kapasitelerine göre harika bir konumda yer alıyor.

Uygun fiyatıyla adından söz ettirecek olan Vestel Venus 5000, teknik özellikler açısından zengin ve dış görünüş olarak da çok iyi bir kozmetiğe sahip.

Tasarım Ve Sistem Özellikleri

Vestel Venus 5000 modelinde oldukça sade bir tasarım yolu izlenmiş. Bu tasarıma göre de ekran boyutunun 5 inç olması gerçekten çok iyi düşünülmüş. Sisteminde ise 4 çekirdek ve Snapdragon 210 kullanılan Vestel Venus 5000, bu özellikler nedeniyle biraz zayıf konumda yer alıyor. Alt ve orta segment arasında yerini koruyan Venus 5000 modelinin, 2GB Ram kapasitesi ve 16GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor.

Vestel Venus 5000 modelinin arka kamerası 8MP kalitesinden oluşuyor. Güzel bir kamera kalitesine sahip olan Venus 5000 ile, ön kameranın da 5MP olmasıyla beraber daha güzel resimler çekebileceksiniz.

Cihazda bulunan en iyi özelliklerden birisi de erişebilirlik modu. Görme engelli vatandaşlar, telefonu göremeden kolaylıkla kullanabilecekler. Bunun nasıl bir çalışma olduğunu, cihaz piyasada boy gösterdikten sonra anlayabileceğiz.

 

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*