Watsons İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri alanında ufacık bir sermaye ile işe girişen Watsons, kısa sürede tüm bayanlarımızın gözdesi olmaya başladı. Kısa sürede mükemmel oranda ciro yakalayan ve kısa sürede çeşitli alanlarda şubelerini açan firma, gün geçtikçe gelişmeye ve büyümeye de devam ediyor. Hala şube açma fikirleriyle piyasa araştırması yapan firma, mutlaka yeni personele ihtiyaç duyacak. Peki Watsons firmasında işe girecek olan personeller, ne gibi çalışma şartlarıyla karşılaşabilir ve ne kadar maaş alabilirler?

Watsons Çalışma Şartları

Watsons firmasında günlük çalışma süreniz 8 saat olarak belirlenmiştir. Buna nazaran gün içerisinde vereceğiniz bir saatlik yemek molası da, bu çalışma süresinin içerisine dahil edilmiştir. Firma, personellerine haftada bir gün izin hakkı tanır ve bu izin gününü de mutlaka hafta içine denk getirir. Bunun sebebi, mağazanın hafta sonu oldukça yoğun olmasından kaynaklıdır. Ayrıca firma vardiyalı bir sistemle çalıştığı için bir grup personel sabah, bir grup personel de öğlen işe başlar. Son olarak 1 yıllık çalışmanız sonucunda 14+2 günlük yıllık izin hakkınızın olduğunu unutmamalısınız.

Watsons Maaşları

Watsons firmasında personellerin maaşları, yıla ve tecrübeye göre değişiklik gösterebiliyor. Fakat firmaya henüz yeni başlamış personeller, asgari ücretten %30 oranında daha fazla ücret almaktadır. Ayrıca mağaza, maaşınıza ek olarak size aylık 350 TL yemek ücreti vermektedir.

Mağaza müdürlerinin belirlediği aylık ciro aşıldığında ise, personeller güzel bir prim ödülü almaktadır. Kısacası firmada Maaş+Yemek+Prim gibi imkanlarla çalışabiliyorsunuz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*