YotaPhone Çift Ekranlı Telefonuyla Geri Dönüyor

Geçtiğimiz yıllarda, tanıttığı ve piyasaya sürdüğü üst segment telefonlarla adından sık sık söz ettiren YotaPhone şirketi, bir anda çalışmalarını durdurmuştu ve adının duyulamaz bir hale getirmişti. YotaPhone, efsane bir cihaz çalışmasıyla tekrar piyasaya dönerek güzel işler başarmayı hedefliyor.

YotaPhone, daha önceleri çift ekran cihazlarıyla adından bahsettirmişti. Hemen hemen her kullanıcıya çift ekran denildiğinde, YotaPhone cevabı hemen veriliyordu. Hem arka hem de ön yüzeyde çift ekran barındırmasıyla adından söz ettiren şirket, daha iyi bir çift ekranlı cihazla kullanıcıların karşısına çıkmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde bu modeli tasarladığını belirten şirket, modeli 2016 yılında tanıtması bekleniyordu. Şirket bünyesindeki mali sıkıntılar nedeniyle de bu cihazın tanıtımı bir hayli gecikmişti. Şirket içerisindeki mali krizi yenemeyen YotaPhone şirketinin geleceği de bitmeye başlamıştı. Mali sıkıntıları çözümlemek adına ZTE firmasıyla ortaklaşa çalışma gayreti içine giren YotaPhone, önümüzdeki günlerde cihazını her an tanıtabilir.

ZTE firmasıyla çalışmaya başladıktan sonra Instagram bünyesinde kullanıcılara rahat tavırlarla yanıt vermeye başlayan YotaPhone, tanıtımın her an yaşanacağı hakkında da ipuçları veriyor. Verilen cevaplara ve sızıntı görsellere baktığımızda da, YotaPhone yine çift ekranlı bir cihazla karşımıza çıkacak. Cihazın fiyatı ve tam tanıtım tarihi henüz belli değil.

YotaPhone’un yeni cihazı hakkında kesinleşen tek şey, çift ekranlı olacağı. Önümüzdeki günlerde şirket tarafından yapılan açıklamalardan sistemsel özelliklerine dair ipuçları da edinebiliriz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*