Yurt İçi Kargo Çalışma Şartları ve Maaşlar 2021

Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biri olan Yurt İçi Kargo, kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Kesintisiz hizmet veren ve tüm ürünleri Türkiye’nin her alanına ulaştırmayı başaran firmada, belli çalışma şartları ve maaşlar bulunuyor. Peki Yurt İçi Kargo’da çalışacağımız zaman, bizleri ne tür çalışma şartları karşılayacak ve ne kadar maaş alabileceğiz?

Yurt İçi Kargo Çalışma Şartları

Yurt İçi Kargo’da, günde yaklaşık olarak 8.5 saat çalışırsınız. Bu sürece yemek ve çay molaları da dahildir. Ayrıca haftada bir gün izin kullanabilirsiniz. Yurt İçi Kargo, mesai saatlerine yönelik hizmet verdiği için, çalışanlarına vardiyalı sistem uygulamıyor. Haftanın tüm Pazar günleri çalışanlara tatil ve dinlenme olarak verilse de, Cumartesi günleri bazı nedenler ve yoğunlulardan dolayı yarım gün çalışabiliyorsunuz. Aynı zamanda Yurt İçi Kargo’da iş sirkülasyonu fazla olduğu için, paketleme kısmında bedenen biraz daha fazla yorulabiliyorsunuz.

Yurt İçi Kargo Maaşları

Yurt İçi Kargo, tüm çalışanların deneyimlerini göz önünde bulundurmaz ve tüm çalışanlarını ayırt etmeden herkese asgari ücretin %10 oranında fazla bir maaş verir. Ayrıca şirkette yol ve yemek ücretleriniz de, maaşa dahil edilmeden ayrıca tahsil edilmektedir. Uzun süre çalıştığınız zaman gerçekten de güzel bir kariyer yaparak, Yurt İçi Kargo’da yükselişe geçebilirsiniz.

Firmaya iş başvurusunda bulunmak için kariyer sitelerini takip edebilir, sürecin hızlı ilerlemesi adına şirkete giderek yüz yüze de başvuruda bulunabilirsiniz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*