Astropay Kullanımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sanal alışveriş ve ödemelerinizi güvence altına almak için ön ödemeli sisteme geçmek istediğinizde çok sayıda avantaja sahip olacaksınız. https://www.astropay.com.tr size güvenliğin yanı sıra lay alışveriş yapmanın keyfini de yaşatmaktadır. Elinizin altında 16 haneli pin kodunu ilgili ödeme yerine girdikten sonra alışveriş işleminizi tamamlamış oluyorsunuz.

Diğer kredi kartı ya da banka kartı gibi güvenliği olmayan ödeme seçeneklerinde hem kişisel bilgileriniz hem de kart bilgileriniz sizden istenir. Bu durum güvenlik açığı yaratacağı gibi sizleri de çok uğraştırır. Gün içerisinde çok sayıda site gezmek ve çok fazla alışveriş yapmak zorunda kaldığınızda bu durum size çok uğraştırıcı gelebilir bu nedenle Astropay sistemine hemen geçmeniz sizin yararınıza olacaktır. 9 Bine yakın internet sitesi üzerinden Astropay pin kodunu çok kolay ve güvenli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu sitelerin sayısı her geçen gün artmakta ve güncellenmektedir. Atacağınız adımlarda çok basittir site üzerinden giriş yaptıktan sonra sunulan pin kodlarından ihtiyacınız olan limitleri kredi kartı ya da banka kartıyla güvenli bir şekilde satın almanız yeterlidir üstelik astropay fiyatları yukarıda bahsettiğimiz site de oldukça uygundur. Satın aldığınız pin kodlarının geçerlilik süresi 1 yıldır bu süre içerisinde istediğiniz sanal ortamda kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesapları, alışveriş siteleri, oyun siteleri ya da bahis siteleri üzerinden çok güvenli bir şekilde harcama yapabilirsiniz.  Aldığınız pin kodları tek kullanımlıktır limit bittikten sonra yenisini almanız gerekir elinizdeki pin kodunun üzerine farklı bir yükleme de yapamazsınız.

1 yıl süresi bulunduğu için bu süre içerisinde limiti harcamalı ya da nakit paraya çevirmelisiniz. 18 yaşından küçükler bu sisteme geçemezler. Uygulamada yaş güvenliği ön planda tutulmuştur. Vermiş olduğunuz bilgiler sistem tarafından çok güvenli bir şekilde muhafaza edilir ve kesinlikle üçüncü kişiler bu bilgilere ulaşamaz.

Yorum Yazın

Verdiğiniz e-posta adresini başkaları göremez.


*